Dámské sportovní zimní bundy

Každá slečna a žena chce vypadat pohledně za každého počasí, v zimním období nevyjímaje. Proto nabízíme trendy dámské sportovní zimní bundy, které nejen skvěle vypadají, ale jsou zároveň funkční. Můžete v nich vyjet do Alp na lyže či snowboard a druhý den si je vzít na procházku po městě. Z naší nabídky mnoha modelů a stylových designových kombinací si zajisté vyberete ty pravé dámské sportovní zimní bundy, které budou ladit vašemu oku.


Probíhá načítání komponenty
Dámský zimní kabát Woox Wintershell
- 38 %
Akce
Doprava zdarma
Výprodej

Dámský zimní kabát Woox Wintershell

1890 Kč
1562 Kč bez DPH
Skladem
Dámský zimní kabát Woox Wintershell -  wooxusní, pohodlný a hřejivý městský...

Milovnice zimních radovánek, které nedají dopustit na svoji elektroniku, potěší přítomnost mnoha kapes, do kterých bezpečně ukryjí svůj mobilní telefon stejně jako MP3 přehrávač. Pokud se chcete cítit maximálně v pohodě, kromě poslechu hudby si objednejte dámské funkční prádlo, které efektivně odvádí pot.

Nemusíte se v žádném případě obávat praní dámské sportovní zimní bundy v pračce. Jen nezapomínejte na to, že ztratí svoji ochrannou vrstvu. Ovšem nic se neděje, stačí zakoupit čistící prostředky a impregnace na textil, jejichž aplikaci zvládne každá žena svépomocí během několika minut.